Tel:
Çin 9D VR sinema Üretici
Guangzhou Longcheng Electronic Co., Ltd.
Viewer'ı yüksek teknoloji bilinmeyen bir dünyaya alın!

Yatırımcıya% 100 Karlı Yeni İş Getirin!

Ana sayfa

Guangzhou Longcheng Electronic Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5

Guangzhou Longcheng Electronic Co., Ltd.

Ne Yaparız?

Guangzhou Longcheng Electronic Co, Ltd 8 yıl vr ürünleri üreticisidir. Güçlü Ar-Ge departmanımız ve kaliteli ürün ve tek elden hizmet veren profesyonel satış ekibimiz var. Longcheng, Avrupa, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Okyanusya, Orta Doğu vb. Ülkelerden uzun vadeli güven ve destek aldı.

Ürünlerimiz 9D VR Sinema, 6 Koltuklu 9D VR, VR Oyun Makinesi, VR Uçuş Simülatörü, VR Bisiklet, VR At Binme, F1 Sürüş Simülatörü, VR Ayakta Platform, VR Yarış Simülatörü ...... içerir ve yeni yenilikler geliştirmeye devam eder.


Fabrikamız

VART VR Fabrikası, Panyu, Guangzhou merkezli 3000+ metrekarelik modern bir üretim alanına sahiptir. 50'den fazla çalışanımızla birçok profesyonelimiz var. Ürünlerimiz yüksek dereceli malzemelerden ve aksesuarlardan üretilmektedir. İleri teknoloji üretim ekipmanlarımız, ürünlerimizin tamamını bir haftada üretebilmemizi sağlar.

Teknoloji Bölümümüz ve Filmler Ekibimiz

Biz deneyimli, profesyonel teknik mükemmel Ar-Ge ekibimiz var. Yılda popüler bir yeni makineyi kiralayarak geliştirebilir ve pazara sunabilirler.

Bağımsız olarak 9D VR filmler ve VR etkileşimli filmler yapma yeteneğine sahibiz. Filmler Ekibimiz, filmlerin oldukça iyi çalışabilmelerini sağlamak için animatörlere ve kıdemli bir hazırlayıcıya sahiptir. Ve yaptığımız filmler için birçok telif hakkı sertifikası aldı. Aynı zamanda, müşterileri sinemayı yönetmelerine yardımcı olmak için çevreleyen reklamları müşteriler için yapma yeteneğine sahibiz.

Servis Ekibimiz

Bakım sonrası ve satış sonrası hizmetleri sürekli takip eden mükemmel bir satış sonrası ekibimiz var. 24 saat yüksek kalitede İngilizce çevrimiçi hizmet veriyoruz. Size kurulum, uzaktan bakım, güncellenmiş filmler ve diğer hizmetler sunacağız.

Bizim sergi gösterisi

Guangzhou Longcheng, Çin'in en büyük eğlence parkı ve eğlence ürünleri üreticilerinden biridir ve UAS'taki IAAPA Expo ve DEAL Show Dubai gibi dünyanın birçok büyük fuarında yer alacaktır.

paket

Güvenlik İhracat Paketi: İç kısımda Streching film, PE Köpük ve kontrplak ambalaj dışında paketlenmiş ve tüm sağlam ahşap kasayla donatılmış olarak teslim edilir, teslim edilen makineleri korumanıza yardımcı olmak için% 100 olabilir.

Garanti süresi 12 aydır, PROMISE.

Garanti süresi boyunca, parçaların hasar görmesi ve onarılması gerekiyorsa (yapay hasarlar ve kolay kırılan parçalar dahil edilmemişse), müşterinin ilk önce geri göndermesi ve onarımdan sonra beklemesi gerekmez, bunun yerine değiştirilen parçayı müşteriye göndeririz. DHL veya diğer hızlı paketler, beklemenize ve zaman kazanmanıza gerek yok, HIZLI.

Her iki yedek parça ve parsel için müşteri tarafında navlun BOTH BEDAVA ücretsizdir.

Yaşam boyu bakım sağlıyoruz!

sertifika
Fabrikamız bağımsız olarak çeşitli vr ürünleri geliştirdi; Uluslararası CE, ISO9001 ve diğer sertifikaları geçti ve Ulusal patentlere erişim sağladık. Yatırımcıların çoğunluğu için zengin olma yolunda, kazanmak için el ele, bir diğer altın projeden sonra yaratmaya devam edeceğiz.


Başarılı Müşteri Örnekleri

Ürünlerimiz dünyanın her yerinden ve Avrupa, ABD, Güney Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, vb ülkeler ve bölgelere satıldı. Yatırımcıların cömert ödüllerin tadını çıkarmasına izin ver, yüksek teknoloji zenginlik getirir.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : VART

No. Çalışanları : 80~120

Yıllık satış : 1000000-200000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

Longcheng Electronic Co, Ltd, 61-100 kadrosu ile 2011 yılında kurulmuştur. Başlıca işlerimiz 9D VR sinema, Sanal gerçeklik prodüksiyonu, 7D sinema ve 5d sinema vb.
Fabrikamız geçti CE, ROHS, aslo fazla 10 çeşit patent ile. Longcheng'in kendi Araştırma ve Geliştirme departmanı var. Her birimiz, birçok yeni ürünümüz var. Müşterilerimize kaliteli ve yüksek kar yatırım projesi sunmak için elimizden geleni yapacağız.

2011 - Kuruluş

Guangzhou Longcheng Electronic Co, Ltd kuruldu. Ancak patronumuz 10 yıldan beri eğlence ekipmanı için zaten çalışıyordu. Bu yüzden pazar için popüler ürünler tedarik etme yeteneğine sahibiz.

2012 - Geliştirme

5D sinema ve mini 2 koltuklu 5D sinema pazarda iyi satıyor

2013 - Mücadelesi

Gittikçe daha fazla 5d sinema fabrikası çıktı ve daha ucuza tedarik ediyorlar. Çünkü her zaman önce kaliteyi öneriyoruz, bu yüzden fiyat için büyük bir avantaja sahip değiliz. Bu durumda, biz 5d sinemaya dayalı, silah shootiong oyunu var, 7d sinema geliştirdik. Müşteriler rekabet edebilir, ayrıca oyuncuların resimlerini basabilirler.

2014 - Büyüyor

Bu dönemde, 5d, 7d sinema satmak dışında. Fabrikamız ayrıca yeni ürünler bulmaya çalışmaktadır. Sanal gerçeklik ürünleri gibi.

2015 - Yenilik

Yeni ürünler 9D VR sinema testi bitmiş ve piyasaya sürülmüştür. Özellikle fuarda 9D VR ürünümüz çok popüler, müşterileri çok seviyor, Sadece patent tasarımı değil aynı zamanda yüksek kalitede. Bu yüzden 9D VR için büyük bir büyümeye sahibiz.

2016 Geliştirme ve Yenilikçilik

Bu yıl, 9D VR hariç, 4 çeşit yeni sanal gerçeklik ürünü yapacağız. Müşteriler için en iyi ürünleri sunmaya çalışın. Ayrıca Longchong Bilgi Platformu'nu hazırlayacak, böylece müşterilerin mağazalarını kontrol etmesini kolaylaştıracak.

Gelecekte, yatırımcıların cömert ödüllerin keyfini çıkarmasını sağlamak için yüksek teknolojili zenginlik getiren yuvalarımızı yapacağız .

Firma Servisi

Teknik servis
1. 24 saat çevrimiçi müşteri hizmetleri; Telefon görüşmeleri / WhatsApp / Skype / Wechat / Vedio talimatları ile anında yardım sağlayın
2. Uygulanan bu ürünler ve kullanım kılavuzu için ekli İngilizce versiyon adım adım kurulum kılavuzu
3. Müşterinin makinesine dayanan profesyonel işlem veri analizi, maks. kâr

Garanti
1. 12 ay ücretsiz garanti ve ömür boyu bakım

teslim
1 - Zamanında teslimatı garantilemek için parçalar için stok tutuyoruz; ayrıca iyi donanımlı ve iyi donanımlı
2 - Uluslararası taşımacılığa uygun tahta sandık

Şirket takım

Longcheng Takımları:

Pazarlama: 15-25 kişi

Üretim: 21-30 kişi

Ar-Ge: 10-15 kişi

İK: 5-10people

Kalite kontrol personeli: 5-10 kişi

Tasarım ekibi: 5-10people

Satış sonrası servis personeli: 5-10 kişi

Mali muhasebe personeli: 1-5 kişi

Destek personeli: 1-5 kişi

Guangzhou Longcheng Electronic Co., Ltd.
No.12 Shixin Rd, Xinshuikeng Köyü, Dalong Caddesi, Panyu Dist., Guangzhou
Tel:00-86-13560161434
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite 9D VR sinema Tedarikçi. © 2016 - 2020 virtual-realitycinema.com. All Rights Reserved.